کد خطا در کولر گازی دوو

کولر گازی دوو

درخواست فرم آنلاین تعمیرات کولر گازی دوو

البته این روزها در داغترین روزها است که شما متوجه شدید که در حال مبارزه است.و این همیشه خطا در تجهیزات نیست. یک سیستم ضعیف نگهداری می تواند ضعیف عمل کند، شما قادر به خنک کردن آن نیستید، در حالی که هزینه های بیشتری برای اجرای آن دارید.

در اینجا هشت دلیل وجود دارد که تهویه مطبوع شما از کارشناسان گزارش های مصرف کننده ممکن است کار کند و همچنین به کار رفته باشد.

مشکلات تهویه مطبوع مشترک

فیلتر شما کثیف است یک فیلتر مسدود شده جریان هوا را از طریق واحد کاهش می دهد، کارایی آن کاهش می یابد و توانایی به طور موثر هوای سرد را کاهش می دهد. اگر اخیرا این فیلتر را در اتاق خود تهویه مطبوع تمیز نکرده اید، اکنون این کار را انجام دهید. فیلترها در واحد های مرکزی مبدل باید حداقل یک بار در ماه تغییر کند، به خصوص اگر سیستم شما به طور مداوم در حال اجرا است و یا حیوان خانگی.

هوای گرم در حال نشت است. مهر و موم اطراف پنجره ی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هوا گرم نمی شود (یا هوا سرد نمی شود). اگر چنین است، در اطراف واحد خود را با مافوق صعودی واگذار کنید.

"کریس ریگان، تستر تهویه مطبوع ارشد CR، می گوید:" اکثر واحدهای جدید پنجره با پانل های عایق ساخته می شوند تا روی پانل های قابل تنظیم پلاستیکی قابل تنظیم باشد. " "اما برای به حداکثر رساندن کارایی، هنوز نیاز به استفاده از در اطراف محیط دستگاه است. و همیشه از سخت افزار نصب و راه اندازی سازنده استفاده کنید. "

تلویزیون خیلی نزدیک به AC است. اجتناب از قرار دادن لامپ ها یا تلویزیون در نزدیکی ترموستات که هوا مرکزی شما را کنترل می کند و یا در نزدیکی واحد پنجره قرار می گیرد. ترموستات گرما را از این وسایل حس می کند، که می تواند باعث می شود که سیستم تهویه هوا بیش از حد لازم باشد. 

ثبت نام کثیف یا مسدود شده است. اگر سیستم گرمایش و خنک سازی هوا را فعال کرده اید، به طور منظم برای ثبت هر گونه گرد و غبار، ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که مبلمان و اشیاء دیگر جریان هوا را از طریق رجیسترهای خود مسدود نکنید.

ترموستات در تنظیم اشتباه استاگر شما یک ترموستات قابل برنامه ریزی داشته باشید، مطمئن شوید که آن را برنامه ریزی کرده اید، به طوری که در زمانی که شما در آنجا هستید، خانه شما در دمای راحتی قرار دارد و کمی بالاتر است. به خاطر داشته باشید که برای هر درجه ای که درجه حرارت را افزایش می دهید، شما 3 درصد هزینه های تهویه هوا را ذخیره می کنید.

البته واحدهای پنجره، کنترل کلی یک سیستم مرکزی را ارائه نمی دهند. اگر شما بسته به یک پنجره واحد برای خنک کردن یک فضای بزرگ، مجبورید با تنظیم ترموستات آزمایش کنید زیرا دمای آن بستگی به مکان شما در اتاق دارد.

این در داخل آفتابی است اگر واحد AC اتاق شما در یک پنجره ی آفتابی باشد، باید فضای خنک را خنک نگه دارید. و اگر ترموستات سیستم مرکزی شما در یک نقطه آفتابی باشد، درجه حرارت اشتباه را ثبت می کند.بهترین شرط بندی شما؟ سایه ها و پرده های خود را در طول گرمای تابستان کشیده شده است.

گیاهان کمپرسور کمپرسور هستندکمپرسور در فضای باز برای هوا مرکزی نیاز ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حداقل بین 2 تا 3 فوت فضای بین واحد و هر گیاه یا سازه وجود دارد. همچنین باید 5 پا فاصله بین بالای واحد و درختان بالا داشته باشد.

شما بازرسی سالانه را فراموش کرده اید بازرسی توسط یک تکنسین HVAC می تواند هر گونه مشکلی جدی را پیش از آنکه بدتر شود و در اوج تابستان داغ و ناراحت کند، از بین ببرد. تکنسین تمام قطعات متحرک و همچنین مبرد را بررسی می کند و در صورت لزوم سیستم را شارژ می کند.

نیاز به یک AC جدید

اگر سیستم تهویه مطبوع اتاق خود را فراتر از تعمیر، شما می توانید یکی را که در آزمون های ما به خوبی به اندازه 140 دلار برای یک واحد کوچک و به اندازه 370 دلار برای یک بزرگ است پیدا کنید. در زیر، مدل هایی در هر اندازه ای که در آزمایشات CR به خوبی انجام می شود. شما می توانید در ما پیدا کنید .