علت سرویس کولر گازی به صورت دوره ای چیست؟

تعداد زیادی از افراد که از کولرگازی برای محل کار یا منزلشان استفاده می کنند به دلیل مشغله کاری سرویس کردن کولرگازی را کاری هزینه بر و اضافی میدانند و فقط هنگامی که کولرگازی خراب شود و خاموش شود به فکر آن می افتند.

سرویس دوره ای برای تمام لوازم مکانیکی ضرورت دارد .برای مثال خودرو ها را می توان نام برد که تجربه شده است که اگر در زمان تعیین شده سرویس های مورد نیاز خودرو انجام نشود هزینه تعمیرات آن بالا میرود و عمر خودرو کوتاه میشود. اگر که کولرگازی را سرویس نکنید ، کثیفی فیلتر و همین طور کندانسور سبب میشود که زمان و هزینه بیشتری صرف خنک شدن محیط بشود. و کمپرسور بیش از اندازه کار میکند و آمپر آن بالا رفته و برد دستگاه و سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب می بیند که این موضوع هزینه بسیار بالایی را ایجاد میکند.

اگر که می خواهید هزینه سرویس کولرگازی را کم کنید، می توانید که پنل و کندانسور را هر چند وقت یک بار خودتان نیز تمیز کنید . با انجام این کار هم خاطری آسوده دارید که دستگاه شما مدت زیادی را هوای مطبوع به شما میرساند و سریع تر محیط را خنک میکند و هم اینکه مقدار برق مصرفی را کم می کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#تعمیرات_کالا, #سرویس_کولر_گازی, #تعمیر_کولر_گازی, #نمایندگی_تعمیرات_کولر_گازی, #خدمات_پس_از_فروش_کولر_گازی, #سرویس_کولر_گازی_اسپلیت, #نمایندگی_تعمیر_کولر_گازی, #تعمیر_کولر_گازی_تهران, #نصب_و_سرویس_کولر_گازی, #هزینه_سرویس_کولر_گازی, #سرویس_دوره_ای_کولر_گازی